Popa în genunchi! Decizie de neînțeles în Hermannstadt - U Cluj

Por um escritor misterioso

Descrição

U Cluj a solicitat un penalty în minutul 29 al meciului cu Hermannstadt, la duelul dintre atacantul Daniel Popa și portarul Vlad Muțiu
GOOOL! Hermannstadt – U Cluj 1-2. Popa înscrie cu un șut în diagonală, din colțul careului mic
Video Hermannstadt - 'U' Cluj 1-2. Șepcile roșii au întors scorul și s-au calificat în semifinalele Cupei
Video Hermannstadt - U Cluj 2-2. Remiză pentru Sabău la revenirea pe banca ”Șepcilor Roșii”! Sibienii au egalat în prelungiri
Mergem la Sibiu cu un singur gând - să câștigăm cele trei puncte”. Craiovenii, înainte de meciul
ACTUALIZARE) Au încercat marea cu degetul și le-a ținut! Sibienii au scos un punct pe
Golgheterul FC Hermannstadt în 2022 are două jocuri consecutive fără gol
Momentul revanșei! FC Hermannstadt o reîntâlnește pe ”U” Cluj în sferturile Cupei României. Posibilă semifinală cu Universitatea Craiova sau Oțelul, Sport
U” Cluj privește doar partea plină după remiza cu FC Hermannstadt. Reacția lui Andrei Gorcea, ajuns la 12 meciuri fără gol primit în Liga 2
VIDEO Hermannstadt-U Cluj 1-2! Nistor marchează din penalty la ultima fază! „Șepcile Roșii” au fost nașii sibienilor în acest sezon! - Realitatea Sportiva
Fază monumentală în finalul meciului Hermannstadt - U Cluj 2-2! Ce au putut să-i facă brancardierii lui Daniel Popa