CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe

Por um escritor misterioso

Descrição

Meciul dintre CFR Cluj și Hermannstadt s-a încheiat cu victoria sibienilor, scor 0-1.
VIDEO Hermannstadt – FC ”U” Craiova 1-0! Sibienii le-au încurcat calculele de play-off oltenilor
CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe terenul campioanei în minutul 90+4
CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1, în etapa 21 din SuperLiga. Campioana en-titre termină anul pe locul 2. Cum arată clasamentul. Video
Marius Măldărășanu, după ce a răpus-o și pe CFR Cluj: ”Un rezultat neașteptat! Povestea continuă”
Poli Iași - FC Hermannstadt, Live Video Online, de la ora 18:30, în runda a doua din Superliga. Ambele formații au fost învinse la zero în prima etapă
LIVE VIDEO CFR Cluj - FC Hermannstadt (20:00, Digi Sport 1). Miriuta isi infrunta fosta echipa
FC Hermannstadt - FC Voluntari Live Video Online în etapa a 9-a din Superliga
CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Coșmar pentru Dan Petrescu în ultimul meci din 2022. Sibienii au dat lovitura în prelungiri - Playsport
Trebuie să ne asumăm că am fost penibili”. Mario Camora, nervos după ce CFR Cluj a pierdut în ultimul minut
FC Hermannstadt face primul pas greșit pe teren propriu și ratează șansa de a urca pe locul 1. Ripensia a revenit de două ori în fața sibienilor
Video Hermannstadt - U Cluj 0-1. Sibienii rămân în Liga 1, după ce s-au impus în turul barajului cu 2-0
VIDEO CFR Cluj - Hermannstadt 0-1. Bejan a dat lovitura în prelungiri! Kolinger a fost eliminat. Farul încheie 2022 pe primul loc
REZUMAT Hermannstadt - CFR Cluj 2-3
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)