Video Hermannstadt - Poli Iași 0-0. Sibienii au ratat un penalty în prelungiri

Por um escritor misterioso

Descrição

Duelul dintre Hermannstadt și Poli Iași este programat astăzi, de la ora 17:30, în direct pe Digi Sport 1, în primul meci din etapa cu numărul 17 din SuperLiga. Hermannstadt – Poli Iași, Live Video, 17:30, Digi Sport 1 Înaintea meciului de astăzi, Hermannstadt ocupă locul 5 în SuperLiga și are 24 de puncte în […]
Video  Hermannstadt - Poli Iași 0-0. Sibienii au ratat un penalty în  prelungiri
Gabi Iancu, după lovitura de pedeapsă irosită de Petrescu în prelungirile meciului cu Iași. ”Eu am ratat un penalty mult mai important”
Video FCSB a fost umilită de Hermannstadt! Sibienii au câștigat cu 3-0 și sunt în semifinalele Cupei
REZUMAT, Poli Iași - Hermannstadt 1-3
REZUMAT, Hermannstadt - Poli Iași 0-0
FC Hermannstadt - Poli Iași 0-0. Gazdele au ratat victoria pe final, după ce Petrescu a trimis pe lângă poartă de la 11 metri
UTA o bate pe Hermannstadt în primul meci al zilei în Superliga » Prima înfrângere suferită de sibieni după aproape 4 luni!
FC Hermannstadt - Politehnica Iași 0-0, în etapa 17 din SuperLiga. Final dramatic, cu penalty ratat în prelungiri. Clasamentul actualizat
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)